Reklama

“Ach te baby” Kamili Lukowicz już w księgarniach

ach-te-baby-okladka

Książka ‘ Ach te baby’ to poradnik, który głównie opiera się na wytykaniu najczęstszych błędów, które popełniają ludzie będący w związku.

– Zdradzam otwarcie swoje intymne przemyślenia, sekrety budowania zdrowych relacji w partnerstwie. W poszczególnych rozdziałach opisuję różne zachowania, przyzwyczajenia, skłonności kobiet jako mam, partnerek, żon, teściowych, ex małżonek – które są toksyczne dla relacji z płcią przeciwną. Radzę jak unikać nieszczęśliwych związków i niezobowiązujących układów, jak się uszczęśliwiać osobiście i nawzajem.Nie konfabuluje swoich prawdziwych odczuć na temat kobiecych zachowań – podkreśla Kamila Lukowicz, autorka książki.


Zdradzam otwarcie swoje intymne przemyślenia, sekrety budowania zdrowych relacji w partnerstwie. W poszczególnych rozdziałach opisuję różne zachowania, przyzwyczajenia, skłonności kobiet jako mam, partnerek, żon, teściowych, ex małżonek


 

Książka dedykowana jest i Paniom i Panom, zarówno ludziom dojrzałym jak i młodym.
Publikacja wyróżnia się spośród innych poradników humorem, dystansem do świata, prostotą bazującą na prawdziwych historiach. Książkę napisałam w trakcie urlopu macierzyńskiego, dlatego oprócz tego, że chciałabym, aby pomogła obydwu płciom zrozumieć siebie nawzajem, to również mam nadzieję zainspirować młode mamy – kobiety do podążania za swoimi marzeniami, do niezapominania o sobie. Każde bowiem działanie, ambicja, marzenie może stać się rzeczywistością.

Krótka informacja o artykule
"Ach te baby" Kamili Lukowicz już w księgarniach
Artykuł
"Ach te baby" Kamili Lukowicz już w księgarniach
Opis
Książka ' Ach te baby' to poradnik, który głównie opiera się na wytykaniu najczęstszych błędów, które popełniają ludzie będący w związku.
Autor
Wydawca
i-dotacje
Logo

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password