Reklama Outdoor

68 procent klientów twierdzi, że dokonuje wyborów dotyczących zakupów podczas jazdy samochodem. Czy wykorzystujesz to w pełni? Tysiące reklam próbuje się z Tobą skontaktować online, ale Ty je wszystkie ignorujesz. Dlaczego?

Wyczerpanie reklamami to prawdziwa rzecz. Stoimy w korkach, idziemy ulicą patrząc na ekrany, dlatego jest to idealne miejsce do reklamowania, prawda?

Reklama na ulicy to prawdziwe doświadczenie. W dzisiejszych czasach, szczególnie jeśli chodzi o reklamę, reklama zewnętrzna jest bardzo widoczna. Dlatego warto przetestować daną formę reklamy.

Oto kilka rodzajów reklamy zewnętrznej, aby być świadomym, jeśli rozważasz inwestowanie w lub zakup reklamy zewnętrznej.

Szukasz agencji reklamowej, która realizuje reklamę outdoor? Skontaktuj się z abimedia.pl

Co to znaczy “Reklama zewnętrzna”?

Reklamy, które są otynkowane lub wystawione na zewnątrz każdej instytucji są określane jako reklamy zewnętrznej. Jest on również znany jako out-of-home reklamy, która jest podejściem do reklamy, która odbywa się poza domem.

Rodzaje reklamy zewnętrznej

Billboard jest najbardziej znanym rodzajem reklamy zewnętrznej. Dzisiejsza reklama zewnętrzna jest podzielona na trzy kategorie:

1. Reklama na billboardach

Bez względu na to, gdzie mieszkają lub odwiedzić, większość osób są zaznajomieni z reklamy billboardowej. W lokalizacjach pozamiejskich, billboardy są wzniesione w sąsiedztwie autostrad o dużym natężeniu ruchu, jak również wzdłuż mniej uczęszczanych dróg. Można je znaleźć praktycznie wszędzie, ponieważ są one skutecznym i opłacalnym sposobem przekazywania informacji istotnych z geograficznego punktu widzenia, takich jak lokalizacja następnej sieci restauracji fast food na drodze, w pobliżu hotelu, lub kempingów na następnym zjeździe.

See also  Uwolnij moc skutecznego modelu sprzedaży: kompleksowy przewodnik

2.Cyfrowa reklama zewnętrzna Digital Out Of Home(DOOH)

Cyfrowa reklama zewnętrzna, często znana jako digital signage, jest rodzajem reklamy, która wykorzystuje technologię elektroniczną do modyfikacji tego, co jest wyświetlane na ekranie. Reklamy z kilku firm cyklu co sześć do ośmiu sekund na billboardach cyfrowych. Inne digital signage mogą być wolnostojące na chodniku miasta lub na uboczu kolegiaty gry w koszykówkę.

3. Transport publiczny

Najbardziej rozpowszechnionym rodzajem tranzytowej reklamy zewnętrznej są reklamy na bokach autobusów, choć reklama zewnętrzna jest również rozpowszechniona na stacjach metra i wewnątrz pociągów metra, taksówek, wzdłuż pasaży na lotniskach, a także owinięte wokół pojazdów – jeden z najnowszych trendów.

Reklama zewnętrzna w innych formach

Konsumenci wydają się być śledzone przez reklamy, gdziekolwiek pójdą, w tym wózki sklepowe supermarketów, obiektów sportowych i klubów fitness. Mogą one być high-tech – pomyśl cyfrowy – lub low-tech – wyobraź sobie komputerowo generowane mini-plakaty pinezki do tablicy ogłoszeń kawiarni sprzedaży usług lokalnych.

Dla lokalnej publiczności, idź na zewnątrz.

Reklama zewnętrzna jest skuteczna dla marketingu towarów w niektórych miejscach. Chociaż billboardy, ławki autobusowe i reklamy tranzytowej mogą być dość skuteczne dla małych firm, każdy wielki zewnątrz kampania zaczyna się od oznakowania na własnej stronie.

Potencjalny klient pierwsze wrażenie swojej firmy jest prawdopodobnie będzie twój znak na zewnątrz. Twój znak powinien być jasny i zauważalny na tyle, aby przyciągnąć uwagę (bez bycia zbyt nachalnym) i wystarczająco dużo informacji, aby pozwolić potencjalnym nabywcom wiedzieć, co sprzedajesz.

Podczas jazdy po mieście, miej oko na znaki, które przykuwają uwagę. Śledź, które z nich nie. Następnie zastanów się, jaki wpływ ma na Ciebie każdy znak. Pamiętaj, że nigdy nie masz drugiej okazji, aby stworzyć pierwsze wrażenie, więc umieścić swoją najlepszą stopę do przodu z tego kluczowego narzędzia marketingowego.

See also  Plan marketingowy firmy - jak powinien wyglądać?

Jeśli pracujesz dla firmy, która posiada flotę samochodów, która realizuje dostawy lub świadczy usługi, nazwa firmy, logo i numer telefonu powinny być umieszczone w widocznym miejscu. Jest to darmowa reklama, która pomoże Ci poszerzyć widoczność na rynku.

Billboardy są najbardziej skuteczne, gdy są one umieszczone w pobliżu firmy reklamowej. Są one często wykorzystywane w celu osiągnięcia dużej publiczności, takich jak w kampaniach politycznych, ponieważ do ich wysokich kosztów. Większość małych firm znajdzie je zbyt kosztowne, a niektóre miejscowości mają silne zasady zabraniające wznoszenia billboardów.

Bus-bench reklama jest dobrym medium, ponieważ, jak billboard, to jest bardzo widoczne. Bus-bench reklamy, w istocie, mają publiczność na czerwonych światłach lub w powolnym ruchu.

Zazwyczaj reklama składa się z dwukolorowej grafiki z nazwą firmy, krótki opis produktu lub usługi, jak również lokalizacji i numeru telefonu. Stawki i warunki różnią się w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Skontaktuj się z abimedia.pl, aby dowiedzieć się o powierzchni reklamowej na ich ławkach przystankowych. Niektóre firmy reklamy zewnętrznej również zajmują się tego typu reklamą.

Reklama tranzytowa na autobusach i taksówkach dociera do wielu ludzi, zwłaszcza dojeżdżających do pracy. Twoja reklama jest bardzo widoczna, a badania rynku reklamy tranzytowej pokazują, że jest ona bardzo skuteczna.

[Ocen: 1 Ilość Ocen: 5]