Business Coaching – czym jest? Wady i zalety

Czym jest Business Coaching?

Coaching jest spersonalizowaną interwencją, bardzo trudno jest dokładnie opisać, co się z tym wiąże, ponieważ każdy czytający to miałby inne doświadczenia. Niemniej jednak poniżej przedstawiono kilka szczególnych korzyści, których Przedsiębiorca może doświadczyć w wyniku współpracy z trenerem biznesu.

Jakie korzyści oferuje coaching biznesowy?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy zatrudnienie trenera biznesu byłoby dobrym pomysłem? Korzyści płynące z coachingu biznesowego mogą Cię zadziwić.

 • Ścieżka przedsiębiorcy może być izolująca.
 • Na początku pracujesz nad swoim biznesem w każdej godzinie. I możesz myśleć, że utknąłeś na odległej wyspie.
 • Kogo prosisz o radę?
 • Niewątpliwie istnieją niezliczone artykuły, filmy i inne narzędzia online, które mogą pomóc w rozpoczęciu i rozwoju firmy.
 • Ale co, jeśli Twoja firma jest wyjątkowa, a uniwersalne podejście jest nieskuteczne?

Business Coaching może w tym pomóc.

Dla dyrektorów generalnych i właścicieli firm, którzy chcą przenieść swoje organizacje na wyższy poziom, coaching biznesowy stał się popularną i kluczową praktyką. Ale tak wielu właścicieli firm nie zdaje sobie sprawy z jego zalet ani sposobu działania.

Omówimy zalety coachingu biznesowego dla Ciebie i sposób, w jaki coach może wspierać Twoje aspiracje przedsiębiorcze.

Dlaczego miałbyś potrzebować trenera biznesu?

Ponieważ rozwój firmy jest wyzwaniem, powinieneś zaangażować trenera. Popełnisz mnóstwo kosztownych błędów, ale coaching może skrócić drogę do sukcesu. Będą oferować wskazówki, które są bardzo istotne dla Twojej dziedziny.
Dlatego kompetentny coach skoncentruje się na twoich mocnych stronach, rozwinie twoje talenty i udzieli ci porad biznesowych, których możesz nie chcieć usłyszeć, aby pomóc twojej firmie odnieść sukces finansowy.
Przyjrzyjmy się ośmiu sposobom, w jakie trener biznesu może pomóc Ci przenieść Twoją firmę na wyższy poziom.

8 powodów, dla których każdy właściciel firmy powinien pomyśleć o zatrudnieniu trenera biznesu:

 1. ponieważ jesteś obecnie dobry i zdajesz sobie sprawę, że bycie wybitnym będzie wymagało trochę więcej wysiłku! Potrzebujesz trenera biznesu w taki sam sposób, w jaki elitarni sportowcy zawsze szukają najlepszych trenerów w swojej okolicy. Pociągniemy Cię do odpowiedzialności, zażądamy wyników, popychamy, przekupujemy i będziemy tam, aby oklaskiwać Cię za dobrze wykonaną pracę!
 2. Czujesz się tak, jakbyś był żonaty ze swoim biznesem i że wymaga to od ciebie pracy bez przerwy. Jeśli chcesz zacząć zarządzać godzinami, które poświęcasz firmie i poprawić wyniki, powinieneś zajrzeć do coachingu biznesowego.
 3. Jeśli chcesz nadal robić to, co zawsze robiłeś, nie powinno dziwić, że nadal będziesz uzyskiwać te same wyniki. Twoja firma nie zarabia wystarczająco dużo pieniędzy, aby uzasadnić twoje wysiłki. Coaches rzuci Ci wyzwanie w tym zakresie i pomoże Ci ponownie skoncentrować się na podejmowaniu odpowiednich działań w celu zwiększenia zarobków i rozwoju firmy. Musisz być na to otwarty, jeśli chcesz, aby to się udało, ponieważ będzie to wymagało zmian. W ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia programu wyniki mogą dosłownie zwiększyć twoje dochody i zarobki.
 4. Jeśli Twoja firma nie może funkcjonować bez Twojej codziennej obecności, dla niektórych może być szokiem, gdy dowiesz się, że w rzeczywistości jesteś pracownikiem firmy, a nie PRAWDZIWYM właścicielem firmy. Wierzysz, że firma ucierpi, jeśli nie będziesz tam przez cały czas; Urlop nie wchodzi w rachubę. Twój trener będzie współpracował z Tobą w celu ustanowienia procedur biznesowych i zbudowania zespołu zarządzającego, aby Twoja firma mogła odnieść sukces, niezależnie od tego, czy masz ochotę pracować dzisiaj. Nagle długie wakacje i czas spędzony na obniżaniu handicapu golfowego stają się rzeczywistością. Życie jest krótkie. Dlaczego w ogóle pracujesz w tej branży?
 5. Straciłeś zainteresowanie swoją firmą. Czy czasami wierzysz, że życie byłoby łatwiejsze, gdyby nie było tylu kłopotów? Twój trener biznesowy ożywi Twój entuzjazm i pomoże Ci na nowo wyobrazić sobie Twoją wizję i cele dla firmy.
 6. Masz duże doświadczenie w firmie, ale tak naprawdę od lat nie wkładasz pieniędzy w rozwój osobisty. Możesz wysyłać swoich pracowników na szkolenia, ale Twoje własne potrzeby wykraczają poza edukację ogólną. W rezultacie zaniedbałeś siebie. Zakup coachingu nie jest egoistycznym luksusem. Twój trener będzie współpracował z Tobą, aby poprawić poszczególne aspekty Twojej wydajności i zaoferuje indywidualną zachętę i wsparcie, aby wprowadzić zmiany i na nich budować. Twoje zaangażowanie w coaching biznesowy zapewnia szybki i znaczący wpływ zarówno na wyniki, jak i na wyniki firmy, przynosząc wymierny zwrot z inwestycji.
 7. Twój trener widzi drewno dla drzew, ponieważ są one “na zewnątrz”, ale straciłeś z oczu, dokąd zmierza firma i dlaczego. Nie jesteśmy uprzedzeni do branży ani do wcześniejszych praktyk Twojej firmy; Zdanie “zawsze robiliśmy to w ten sposób” nie trzyma się z nami. Rzucimy Ci wyzwanie, abyś działał, stawiając trudne pytania, których unikałeś.
 8. Jedną z wielu funkcji, które pełni Twój Trener, jest powiernik i tablica rezonansowa, ktoś, kto naprawdę dba o problemy, z którymi się borykasz i jest po to, aby pomóc Ci szybko i skutecznie znaleźć odpowiedzi na problemy. Bycie właścicielem firmy może być samotną pracą dla wielu osób. Chociaż może nie jest to ich podstawowy obowiązek, jest to kluczowy obowiązek.

Właściciele firm i dyrektorzy zarządzający często preferują coaching biznesowy, ponieważ jest on znacznie bardziej wydajny i skuteczny niż jakakolwiek inna interwencja. Jest całkowicie skoncentrowany na wynikach i indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb.

See also  Trudny klient - kim jest, jak z nim radzić?

Jaka jest rola trenera biznesu?

Głównym obowiązkiem trenera biznesowego jest pomoc profesjonalistom i właścicielom firm w rozwijaniu ich mocnych stron i zmniejszaniu ograniczeń.
Kiedy prawidłowo rozpoznasz swoje mocne i słabe strony, a następnie dokonasz niezbędnych korekt kursu, możesz rozwijać się osobiście.
Jedną z najtrudniejszych rzeczy dla liderów jest wydostanie się z chwastów.
Wykwalifikowany trener biznesu nada priorytet Twojemu rozwojowi przywództwa, jednocześnie rozwiązując wszelkie przeszkody na Twojej drodze.

Przyjrzyjmy się możliwościom trenera biznesu.

Trudno jest uchwycić szerszy obraz, gdy grzęźniemy w szczegółach naszych firm.

Inteligentny trener ustawi Cię tak, abyś mógł zidentyfikować martwe punkty i je skorygować.

Na przykład trener może zasugerować wiele zwięzłych pomysłów dotyczących działalności Twojej firmy, których nigdy nie brałeś pod uwagę.

Uzupełnij luki w wiedzy

Nie jesteś świadomy swojej ignorancji.

Potrzebujesz kogoś, kto wypełni luki w wiedzy i zwróci twoją uwagę na informacje, które w przeciwnym razie mogłyby być niejasne.

Google jest bardzo kompetentny, ale nie powinieneś polegać na nim, aby doprowadzić Cię do komercyjnego sukcesu. W tym momencie potrzebujesz mentora, który oceni Twój obecny stan i pomoże Ci wprowadzić ulepszenia w oparciu o ich doświadczenie.

Coach działa jako partner odpowiedzialny, który zapewnia, że zawsze się poprawiasz.

Wielu skutecznych liderów przypisuje swoim trenerom lub mentorom dużą część ich sukcesu.

Usuwanie ograniczeń nałożonych na siebie

Ograniczenia te służą jako kajdany, które utrzymują cię na miejscu i uniemożliwiają ci pełne wykorzystanie twojego potencjału.

Trener biznesu uwalnia Cię od takich ograniczeń i pomaga przeformułować Twoje cele.

Przedsiębiorcy często budują wokół siebie całkowicie narzuconą sobie klatkę. Coach może zapewnić Ci narzędzia i umiejętności potrzebne do poprawy samozarządzania. Powoduje, że mówią “nie”, podczas gdy powinni mówić “tak”.

Oferuj bezstronne perspektywy stron trzecich

Konstruktywna krytyka jest jednym z najważniejszych obowiązków trenera.

Możliwe, że Twoi przyjaciele, rodzina, współpracownicy lub partnerzy biznesowi mają wypaczone punkty widzenia i nie są w stanie rozpoznać Twoich mocnych stron i ograniczeń.

Wtedy pomoc strony trzeciej może być przydatna.

Trener firmy zrozumie Twoje szczególne wymagania i pragnienia, a także powody Twoich reakcji na różne sytuacje.

Bardziej prawdopodobne jest, że otrzymasz spostrzeżenia od trenera z doświadczeniem branżowym niż od innych członków Twojej sieci.

Poruszanie się po trudnościach

Najlepszą inwestycją, jaką możesz w siebie zrobić, jest coaching, jeśli masz problemy z pokonywaniem przeszkód i zwiększaniem sprzedaży.

Coach wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby wspierać Cię w osiąganiu przyszłych celów. Są świadomi precyzyjnego przełączania do naciśnięcia w odpowiednim czasie.

Czego trener biznesu może od Ciebie oczekiwać

Bardzo ważne jest, aby mieć jasne oczekiwania przed rozpoczęciem pracy z trenerem biznesu.

Możesz wykorzystać dostępne zasoby najefektywniej, jeśli dobrze rozumiesz, co jest istotne, a co nie.

 Sytuacja, w której sądy są dokonywane zgodnie z analizą faktów i spostrzeżeniami.

 System pomiaru wydajności, który generuje wnikliwe informacje zwrotne na temat tego, co działa, a co nie.

Czy ktoś potrzebuje trenera biznesu?

Czy zatrudnienie trenera biznesu jest naprawdę konieczne?

Każdy, kto ma problemy z wspinaniem się po drabinie, może skorzystać z dodatkowej pomocy.

Skontaktuj się z trenerem biznesu, jeśli jesteś przedsiębiorcą, influencerem, autorem, marketerem lub jakimkolwiek innym profesjonalistą i uzyskaj dodatkowe wsparcie, którego potrzebujesz, aby zapewnić jasność i koncentrację w swoim życiu.

Coach może być dla ciebie przydatny, jeśli twoja linia pracy lub obszar zainteresowań wymaga umiejętności przywódczych.

Ale ważne jest, aby pracować z trenerem, który ma prostą i jasną filozofię.

Praca z coachem, który nie potrafi jasno wyjaśnić swojej metodologii, tego, co robi lub czego możesz się spodziewać, to strata czasu.

Co próbuję zmienić, ulepszyć lub rozwiązać? Zadaj sobie to pytanie, zanim porozmawiasz z trenerem.

Pamiętaj, aby przeczytać referencje klientów wszystkich trenerów biznesowych lub życiowych, których rozważasz zatrudnienie. Znalezienie jednych z najlepszych trenerów na świecie można wykonać za pomocą tej metody.

Dlaczego warto wynająć trenera biznesu?

Łatwo jest stracić z oczu pierwotny cel i wizję założenia firmy, gdy dążysz do rozwoju i rozwoju swojej firmy. Jako właściciel firmy, utrzymanie bezproblemowego działania firmy może spowodować, że szybko zapomnisz o pierwotnej motywacji do jej rozpoczęcia.

Celem trenera biznesowego jest zapewnienie obiektywnego punktu widzenia, dając ci czas na zatrzymanie się, refleksję i ocenę, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz z obecnym kierunkiem działania. Twój trener pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Pomagają w pracy nad biznesem, a nie tylko w nim. W ten sposób możesz jasno zidentyfikować trasę do miejsca docelowego i opracować strategię, jak się tam dostać.

Jako właściciel firmy możesz czasami odczuwać niezadowolenie ze swojej organizacji i jej obecnego kierunku. Wtedy zaczynam się zastanawiać:

 • Dlaczego czuję się niezadowolony z firmy?
 • Jak wybrać inicjatywy i koncepcje, które należy realizować, aby rozwijać firmę?
 • Jakie kroki mogę podjąć, aby rozwinąć moją firmę?

W tym momencie do gry wchodzą trenerzy biznesu. Zaczną od wyjaśnienia, dlaczego to, co robisz teraz, tor, który obierasz i wyniki, na które masz nadzieję, nie mają miejsca. Możesz iść w kierunku poprawy, widząc, gdzie jesteś teraz i co powstrzymuje firmę.

Twój trener biznesowy może pomóc Ci określić, dlaczego tęsknisz za swoim celem i dlaczego zaczynasz czuć się niezadowolony. Dodatkowo pomaga w definiowaniu sukcesu, którego parametry zależą od Ciebie i Twojej firmy.

Trener biznesu traktuje całe Twoje życie jako całość, a nie tylko Twój biznes. Pomagają ci w uświadomieniu sobie stanu twojej firmy, twojej pozycji w niej i tego, czy biznes jest zgodny z twoimi umiejętnościami i celami życiowymi. W ten sposób trener biznesowy może pomóc w określeniu, gdzie utrudniasz lub powstrzymujesz firmę.

Ustalenie wizji i celów firmy za pomocą coachingu biznesowego

Usługi coachingowe dla małych firm mogą pomóc w osiągnięciu celów biznesowych, jeśli cele te są rozsądne i wykonalne. Ale co ważniejsze, upewniają się, że cele korporacyjne są zgodne z osobistymi celami, zasadami i możliwościami.

Cele Twojej firmy powinny być zgodne z Twoimi osobistymi celami, a trener biznesowy pomoże Ci to zrobić. Nie chodzi tylko o podniesienie rocznego dochodu firmy; Coaching ma na celu zidentyfikowanie podstawowych czynników ekspansji biznesowej. Bez jasnego “dlaczego” istnieje ryzyko, że możesz zbudować biznes, który pochłonie twoje życie i pozostawi cię wyczerpanym. Aby zapewnić, że firma daje ci życie, którego pragniesz, trenerzy biznesowi osiągają to, wyraźnie ustanawiając wizję firmy przed celami.

See also  Pomysł na Biznes

Rozważ zatrudnienie trenera biznesowego, jeśli czujesz się zdezorientowany i nie masz pewności co do drogi, którą powinna podążać Twoja firma. Trener pomoże ci rozwinąć twoje zdolności przywódcze.

Business Coaching opiera się na Twoich zaletach.

Sukces jest możliwy dzięki jasnej wizji i celom, ale walka z instynktem może łatwo pogorszyć sytuację.

Odkrywanie swoich umiejętności i wykorzystywanie ich na swoją korzyść jest częścią coachingu. Maksymalne wykorzystanie zalet jest pewną drogą do sukcesu, ale często jest ignorowane. Twoje ograniczenia i to, czego nie jesteś w stanie zrobić, mogą łatwo sprawić, że oślepniesz i uniemożliwią ci zobaczenie, do czego jesteś zdolny i już robisz dobrze.

Trenerzy biznesu mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać Twoje wrodzone talenty i cechy, rozpoznając Twoje najmocniejsze obszary. Tworzą techniki i narzędzia, które pomogą Ci w określeniu takich rzeczy jak:

 • Sposoby uczenia się
 • Metody pracy, które stosujesz
 • Sposób, w jaki wchodzisz w interakcje z ludźmi
 • Które techniki są dla Ciebie skuteczne, a które nie

Business Coaching zarządza Twoimi słabościami

Trenerzy biznesu nie tylko pomagają rozpoznać swoje talenty i wykorzystać je na swoją korzyść, ale także pomagają w opracowywaniu strategii radzenia sobie z ograniczeniami. Trenerzy biznesu zapewniają, że twoje słabości nie utrudniają ci rozwoju.

Trenerzy biznesowi tworzą instrumenty i procesy, aby wskazać Twoje niedociągnięcia jako właściciela firmy. Może to pociągać za sobą zadawanie pytań w celu określenia szkodliwych wzorców myśli i zachowań, które uniemożliwiają ci pójście naprzód. opracowywanie strategii zarządzania nimi, aby zapobiec ich negatywnemu wpływowi na biznes.

Business Coaching zapewnia odpowiedzialność

Odpowiedzialność jest niezbędna, ponieważ wyniki biznesowe są nierozerwalnie związane z działaniami, które stale wykonujesz. Trener biznesowy może przekazać istotną informację zwrotną na każdym etapie procesu, ponieważ ma dogłębną świadomość wizji, celów i obecnej sytuacji organizacji. Twój trener będzie wzorem do naśladowania dla przywództwa i utrzyma Cię na dobrej drodze. Będziesz zmotywowany i skoncentrowany, jeśli to zrobisz.

Trener życia

Sukces jako trener życia, jak sama nazwa wskazuje, współpracuje z właścicielem firmy, aby zbadać bardziej intymne szczegóły i unikalne powody angażowania się w biznes. Trenerzy życia patrzą na właściciela firmy, starając się znaleźć spełnienie i szczęście w przedsiębiorstwie, a nie bezpośrednio wzmocnić firmę.

Zanim skupisz się na prawdziwym rozwoju organizacji, czasami ważne jest, aby poradzić sobie z samym sobą, stworzyć motywację i perspektywy dla firmy jako właściciela firmy oraz pokonać osobiste przeszkody i samoograniczające przekonania.

Business Coaching ma niewielką różnicę od coachingu wykonawczego. Zamiast współpracować z właścicielami małych firm, angażuje pracowników wyższego szczebla (kierowniczego) ze znacznie większych korporacji. Najlepsze programy coachingu kadry kierowniczej koncentrują się na pomaganiu kadrze kierowniczej w doskonaleniu pracy zespołowej, umiejętności komunikacyjnych i rozwoju kariery.

Doświadczony trener biznesu lub mentor

Doświadczony trener biznesu to ktoś, kto ma doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy i obecnie zajmuje się coachingiem biznesowym. Ta osoba była na twoim miejscu. Bootstrapping, przepływ gotówki, tworzenie listy płac, zadowolenie klienta, branding firmy, zatrudnianie i zwalnianie, marketing i sprzedaż były dla nich wyzwaniami. Aby ich firma była opłacalna, skutecznie nosili wszystkie “kapelusze”, które w niej istnieją. Jest to osoba, która odniosła sukces w zarządzaniu kilkoma firmami, a teraz jest zaangażowana w pomaganie innym właścicielom firm w rozwoju i ulepszaniu ich przedsiębiorstwa. Może to być również były dyrektor wykonawczy firmy, który przeszedł na emeryturę i jest teraz zaangażowany w pomoc ludziom w ich firmach.

Trener sprzedaży

Trener sprzedaży, jak sama nazwa wskazuje, współpracuje z właścicielem firmy w kwestiach związanych ze sprzedażą. Realizacja sprzedaży dla maksymalnego obrotu może być twoim obszarem słabości; Coaching sprzedaży byłby pomocny w tym obszarze, aby zagwarantować zamknięcie transakcji.

Specjalista ds. restrukturyzacji trener

Trenerzy ekspertów ds. restrukturyzacji koncentrują się na rewitalizacji firm, które wkrótce zbankrutują. Tacy trenerzy są wyposażeni w umiejętności, aby pomóc firmom w pokonywaniu takich przeszkód, a także niezbędny zestaw umiejętności prawnych.

7 zalet coachingu biznesowego

Jakie są Twoje marzenia i aspiracje? Wielu moich klientów będzie miało nierealistyczne oczekiwania. Lubię wyzwania, ale mam też realistyczne spojrzenie. Wyznaczanie osiągalnych celów wymaga uwzględnienia dotychczasowych wyników.

Aby pomóc Ci je osiągnąć, zatrudnij trenera biznesowego. Co ważniejsze, gwarantują, że Twoje cele są rozsądne i trafne.

Oto również mała wskazówka: ustal długoterminowe cele, które poprawią zarówno Twoją firmę, jak i życie przedsiębiorcy.

Coaching może zatem pomóc Ci w życiu, którego pragniesz, a także pomóc Ci osiągnąć roczny zwrot z inwestycji lub cele sprzedażowe.

Możesz omówić swoje dodatkowe cele ze swoim trenerem. Chcesz mieć więcej wolnego czasu? Podróż? Szansa na realizację innych zainteresowań? Dlaczego nie spróbować innej branży?

Trener biznesowy opracuje strategię, aby te rzeczy były wykonalne bez narażania rentowności Twojej firmy.

Pomaga uzyskać perspektywę

Nie podejmuję decyzji ani nie załatwiam spraw jako trener.

Jestem tutaj, aby poznać Twoją firmę wewnątrz i na zewnątrz, abym mógł zaoferować porady i wgląd w wszelkie decyzje, które podejmujesz. Wykwalifikowany trener pomoże Ci rozpoznać główne przeszkody, dokonać mądrzejszych wyborów, skoncentrować się na inicjatywach, które wygenerują dochód i stworzyć plany, które rozwiną Twoją firmę.

Dlatego trenerzy robią różnicę, kierując twoją perspektywę we właściwym kierunku. Zmieniają twoje myślenie i zachowanie na lepsze, co często przynosi doskonałe wyniki.

Zarysowuje jasny plan działania

Proszenie kumpla o radę to nie to samo, co praca z coachem. Mimo że mają dobre intencje, przyjaciele i krewni nie mogą naprawdę zrozumieć, przez co przechodzisz, dopóki nie rozwiną udanego i dochodowego biznesu. Nigdy też tego nie zrobią.

Mogą doradzić ci wypróbowanie różnych niepowiązanych strategii, ale nie mogą obiecać sukcesu.

Wykorzystaj w pełni te informacje, ponieważ czerpiesz z nich korzyści.

Doskonali umiejętności

Niezależnie od tego, jak długo jesteś w biznesie, nauka nigdy się nie kończy. Jest to niezbędne dla Twojego rozwoju i sukcesu Twojej firmy.

Najlepsi trenerzy biznesu nie udzielają porad. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w doskonaleniu Twoich umiejętności.

Dlatego trener biznesu najpierw określi, w jaki sposób uczysz się, pracujesz i wchodzisz w interakcje z innymi. Następnie musisz wykonać swoje zadanie. Musisz ustalić:

 • Jakie obszary wymagają poprawy?
 • Czy trudno Ci się porozumieć?
 • Administracja projektem?
 • Zarządzanie grupą?

Będziesz miał elastyczność i autonomię, aby rozwijać się i osiągać swoje cele, ale trener będzie tam, aby kierować, instruować i wspierać Cię w razie potrzeby.

Zwiększa pewność siebie

Niewątpliwie wiele doświadczyłeś zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym jako przedsiębiorca. I możesz stracić pewność siebie. Ale cokolwiek się stanie, oprzyj się temu, by te wątpliwości i obawy cię pokonały.

See also  Portfolio - jak zrobić?

Środowisko zapewniane przez Business Coaching jest kluczowe dla wspierania i rozwoju siebie.

Coaching oferuje pomoc i motywuje do samodzielnego rozwiązywania problemów, niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy doświadczonym właścicielem firmy. W końcu zaufasz sobie na tyle, aby z ufnością stawiać czoła przeszkodom.

Poprawia wydajność i rentowność

Przywództwo wpływa na wydajność pracowników. Ponadto zdemotywowany personel jest bardziej skłonny do wykonywania pracy poniżej normy, co może mieć wpływ na utrzymanie klientów i ostatecznie na przychody.

Dlatego jeśli masz problemy z prowadzeniem i interakcją z menedżerami i pracownikami, może to wpłynąć na to, jak dobrze pracują i produkują.

Musisz być świadomy swoich motywacji, wad i mocnych stron, aby skutecznie przewodzić. Kluczem do samorozwoju jest coaching.

Wgląd w zarządzanie i pomoc przywódczą zapewniają trenerzy biznesu. Mogą pomóc Ci w określeniu najlepszego stylu przywództwa.

Ludzie, którzy pracują dla wyjątkowych liderów, są zazwyczaj szczęśliwsi, bardziej produktywni i bardziej zaangażowani w firmę. Rezultatem jest efekt kaskadowy, który ostatecznie spełnia cel końcowy Twojej firmy.

Poprawia przywództwo

Niektórzy z najbardziej zamożnych właścicieli firm konsultowali się kiedyś z trenerem biznesu. Na przykład, pomimo ekspansji swojej firmy, były dyrektor generalny Google Eric Schmidt zatrudnił trenera, który został polecony przez członka zarządu. Bill Gates i Steve Jobs zainwestowali w coaching.

Dlaczego? Ponieważ zrozumieli, że inwestowanie w siebie jest najlepszą inwestycją, jaką można zrobić. Możesz uzyskać indywidualny lub grupowy coaching, który pomoże Ci zdefiniować cele, opracować zwycięską strategię i wprowadzić plan działania, który prawdopodobnie zwiększy Twoje przychody.

Pociąga Cię do odpowiedzialności

Odpowiedzialność jest absolutnie niezbędna dla sukcesu Twojej małej firmy. Głównym celem coachingu biznesowego jest dotarcie z punktu A do punktu B.

Zdaję sobie sprawę, że zyskasz na coachingu tylko wtedy, gdy za niego zapłacisz, ponieważ pracowałem z klientami jako coach i byłem mentorowany przez innych trenerów. Wyzwanie związane z inwestowaniem pieniędzy polega na tym, że masz nadzieję na zysk.

A jeśli nie wprowadzisz w życie pomysłów na rozwój, które sugeruje twój trener, twoje pieniądze zostaną zmarnowane. Dlatego dobry trener pociągnie cię do odpowiedzialności, a także popchnie cię do myślenia nieszablonowego, próbowania nowych rzeczy i podejmowania ryzyka.

Skorzystaj z usług trenera biznesu

To jest ulica dwukierunkowa, żeby było jasne. Kiedy włożysz czas i wysiłek w związek, coaching biznesowy ci się opłaci.

I sprowadza się to do kompatybilności, tak jak w każdym związku. Nie instruuję firm, jak przeprowadzić sporą kampanię marketingową, która może przynieść miliony dolarów, w przeciwieństwie do innych marketerów lub trenerów.

Jest wielu instruktorów, którzy są niczym więcej niż niańkami z listy rzeczy do zrobienia.

Idę w innym kierunku. Pomagam Ci w rozwijaniu wewnętrznych możliwości marketingowych i szybkim rozwoju Twojej małej firmy. Mój indywidualny program coachingowy wskaże problemy i zaoferuje odpowiedzi, jeśli twoja strategia ma lub jeśli masz problemy z samodzielnym skompletowaniem zespołu marketingowego o wysokiej wydajności. Wszystko inne zależy od Ciebie.

Biorę odpowiedzialność za rozmowę, kiedy trenuję. Podstawą tej interakcji jest systematyczny program, który prowadzi cię przez z góry określoną procedurę.

Co odróżnia Business Coachingod innych lubianych interwencji?

Inną metodą zrozumienia związku między coachingiem biznesowym a innymi powszechnymi interwencjami, zarówno pod względem treści osobistych, jak i koncentracji na biznesie, jest użycie tej prostej matrycy.

Business Coaching jest często mylony z innymi, bardziej znanymi interwencjami, takimi jak:

1. Formacja

Szkolenie daje gotowe instrukcje, co robić lub jak coś osiągnąć, ale na tym się kończy.

2. Konsultacje

Celem konsultacji jest wniesienie wiedzy, zazwyczaj dla konkretnego projektu lub wskazanie problemu, który jest następnie, idealnie, rozwiązany. Konsultant odchodzi po zakończeniu tej procedury. Towarzyszy im wszelka nabyta mądrość lub wgląd.

3. Doradztwo

Poradnictwo spogląda wstecz, aby rozwiązać pewne problemy osobiste, dając szansę na wyrażenie i zbadanie zmartwień i dylematów.

4. Coaching życiowy

Life coaching nie dotyczy operacji biznesowych ani rozwoju biznesu; Zamiast tego koncentruje się na osobistych celach i pragnieniach klienta.

Wszystkie wyżej wymienione są w przeciwieństwie do kreatywnego coachingu biznesowego. Mimo że bardzo niemożliwe jest wyrażenie tego, co to jest w dźwiękowym ugryzieniu, oto nasze najlepsze ujęcie:

 • Coaching firmy to spersonalizowany program jeden na jeden, mający na celu przyspieszenie sukcesu uczestnika (i uczestniczącego biznesu).
 • Twój trener pomoże Ci i zmotywuje Cię do osiągania lepszych wyników. pomoc w skupieniu się na tym, co najważniejsze i, co najważniejsze, w podejmowaniu wytrwałych działań w celu osiągnięcia celów
 • Coaching biznesowy zachęca do osiągania więcej w krótszym czasie i pomaga rozwinąć firmę, jednocześnie poprawiając jakość życia.
 • Właściciel firmy rozwija te zasoby, aby można je było wykorzystać zarówno do krótko-, jak i długoterminowego sukcesu w firmie i życiu osobistym.

Przemyślenia końcowe

Niezależnie od stanowiska lub celów, dobry coaching pozwoli ci rozwinąć wysoki stopień wyobraźni, wytrwałości i jasnego planu przekształcenia źle zdefiniowanego pojęcia lub wizji w coś znaczącego i owocnego.

Otrzymasz niezbędny sprzęt i materiały potrzebne do kierowania organizacją i nadania jej impetu.

Pięćdziesiąt lat temu nikt nie rozumiał potencjału executive coachingu dla rozwoju biznesu. Tylko ci, którzy wymagali coachingu, mogli zostać zwolnieni, jeśli nic się nie zmieniło dwadzieścia lat temu.

W dzisiejszych czasach coaching jest potężnym narzędziem zapewniającym sukces firmy.

Trener biznesu pomaga przedsiębiorcom w określeniu misji ich firmy i tego, w jaki sposób jest ona zgodna z ich własnymi celami. Dzięki temu właściciel może zrozumieć, w jaki sposób osiągnięcie tych celów wpłynie na jakość jego życia. Cel biznesowy raczej nie zostanie żarliwie osiągnięty, a co za tym idzie, nigdy nie zostanie osiągnięty, jeśli nie jest związany z planami i aspiracjami właściciela.

Trener biznesowy pomoże w ustaleniu priorytetów różnych celów po tym, jak pomoże właścicielowi firmy wyjaśnić swoją wizję. Mogą pomóc właścicielom w rozróżnieniu obowiązków od celów długoterminowych. Stamtąd mogliby wspólnie zdecydować, która taktyka przyniesie pożądane rezultaty.

Bliskość zapracowanych prezesów do ich firm może uniemożliwić im dostrzeżenie pełnego obrazu. Trener biznesu może bardziej obiektywnie widzieć wewnętrzne i zewnętrzne problemy, z którymi boryka się firma, ponieważ jest outsiderem. Mogą pomóc właścicielom w opracowaniu wykonalnego planu osiągnięcia pożądanych celów i mogą pomóc właścicielom w lepszym zrozumieniu, co może wymagać zmiany.

Klient będzie również współpracował z trenerem w celu opracowania kluczowych wskaźników wydajności (KPI), które są miarami, które można wykorzystać do pomiaru sukcesu. Wskaźniki KPI umożliwiają trenerom monitorowanie rozwoju swoich klientów, z czego właściciel firmy może zrezygnować, jeśli pracuje sam.

Umiejętność ponoszenia odpowiedzialności jest niezbędna dla coachingu biznesowego. Trener biznesu zazwyczaj utrzymuje kontakt z klientem regularnie, na przykład raz w tygodniu lub raz w miesiącu, aby wywiązać się ze zobowiązań podjętych podczas wcześniejszych sesji coachingowych.

Coach nie jest konsultantem, który wykona pracę za Ciebie, powtórzę. Zamiast tego pomogą Ci skupić się na celu i przypomną o jego znaczeniu. Zainspirują Cię do wywiązania się ze swoich zobowiązań, posłużą jako płyta rezonansowa i podniosą lustro, abyś mógł zobaczyć martwe punkty swoje i innych ludzi.

[Ocen: 1 Ilość Ocen: 5]